تبلیغات
گروه فرهنگی مذهبی ترنم - تفاوت سامانه آسان پرداخت با سامانه های دیگر


03

اما احتمالا برایتان جای سوال خواهد بود که آسان پرداخت چه تفاوتی با دیگر سامانه‌ها و ابزارهای مشابه دارد؟

1)      عدم نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری بر روی تلفن همراه

 بر خلاف روش‌های معمول که شما می‌بایست یک نرم‌افزار را بر روی تلفن ‍‌همراه خود نصب می‌کردید ، با استفاده از سامانه 733 ، نیازی به نصب هیچ گونه نرم افزار جانبی بر روی تلفن همراه ندارید!

2)      عدم نیاز به نوع یا مدل خاصی از تلفن همراه یا سیستم‌عامل خاص گوش :

فرقی نمیکند که تلفن همراه‌تان پیشرفته است یا به شدت قدیمی و ساده فرقی نمیکند تلفن همراه شما دارای چه سیستم عاملی است ، چرا که از همراه 24 میتوانید بر روی تمامی تلفن‌های همراه و با هر سیستم عاملی استفاده کنید . به طور مثال می‌توانید از این سامانه حتی در گوشیهای چون Nokia 1100 و یا گوشی‌های چینی هم استفاده کنید !

3)      امکان استفاده از این سرویس برای تمامی کارت‌های بانکی شتاب :

بر خلاف روش‌های معمول که هر بانک نرم‌افزار جداگانه‌ای برای تلفن‌های همراه و بانکدتاری موبایلی خود تهیه کرده است ، در 733 می‌توانید از تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب استفاده کنید ، به طور مثال میتوانید امور بانکی خود را از قبیل پرداخت وجه خرید کارت شارژ ایرانسل و خرید کارت اینترنتانتقال وجه پرداخت قبوض و ده‌ها مورد دیگر را با استفاده از کارت بانک ملی یا صادرات ، کشاورزی ، تجارت و …  یا سایر بانک‌ها انجام دهید !

4)      کاملا رایگان :

نگاهی به یکی از ابزارهای پرداخت با موبایل یکی از بانک‌ها بیاندازید.همه آنها برای استفاده شما از سرویس ، ناگزیر از 2روش استفاده می‌کنندانجام عملیات از طریق پیام کوتاه (sms) و یا از طریق GPRS .

بدیهی است که هنگام استفاده از این سرویس‌ها همواره میبایست هزینه SMS و GPRS را پرداخت کنید و علاوه بر آن در صورتی که دسترسی به اینترنت GPRS نداشته باشید و یا مثلا سیم‌کارت اعتباری شما اعتبار کافی نداشته باشد نمی‌توانید از آن استفاده کنید . اما در 733 چنین مشکلی وجود ندارد ، تمامی اعمال صورت گرفته از طریق کدهای USSD انجام می‌شود دقیقا همانند اعلام مانده اعتبار کارت اعتباری خود که میبایست یه کد را تایپ کنید تا میزان مانده اعتبار سیم‌کارت شما نمایش داده شود ، آسان پرداخت  نیز از این روش استفاده می‌کند . لذا اولا استفاده از این سامانه کاملا رایگان است و شما هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت استفاده از آن پرداخت نمی‌کنید و ثانیا حتی در صورتی که سیم‌کارت اعتباری شما شارژ هم نداشته باشد باز هم ‌میتوانید از این سامانه استفاده کنید ! مثلا تصور کنید که در مسافرت هستید و در حین مکالمه متوجه می‌شوید که اعتبار ریالی سیم‌کارت ایرانسل شما به پایان رسیده است ، حالا به جای جستجو و پیدا کردن یک مغازه و خریدن کارت شارژ می‌توانید با استفاده از همین سرویس  به سادگی و تنها ظرف مدت چند ثانیه کارت شارژ خریداری کنید!

کلیه خدمات این سامانه رایگان بوده و هزینه‌ای بابت انجام آن از حساب کاربر کسر نمی‌شود. برای نمونه: کاربر می‌تواند بارها و بارها موجودی کارت خود را چک کند بدون آنکه نگران کسر هزینه بابت آن باشد.

5)      عدم نیاز به اعمال هیچگونه تنظیم خاصی بر روی تلفن همراه:

برای عضویت و استفاده از سرویس نیازی به تنظیم خاصی بر روی گوشی همراه تان نیست و حتی برخلاف روشهای دیگر نیازی نیست برای فعال سازی به بانک مراجعه کنید !

6)      امکان اضافه کردن چندین کارت بانکی به سامانه :

اگر در چندین بانک مختلف حساب دارید (مثلا ملی سامان صادرات و(… ، میتوانید همه‌ی کارت‌های خود را وارد سامانه کنید و هنگام پرداخت قبوض و یا سایر اعمال دیگر ، انتخاب کنید که مبلغ پرداختی از کدام حساب‌تان کسر گردد .

7)      امکان استفاده از سامانه در هر نقطه :

امکان استفاده از سامانه  در تمامی نقاطی که تحت پوشش اپراتور تلفن همراه هست وجود دارد ، حتی در خارج از کشور کلیه سرویسهای آن به سادگی در دسترس است. بنابراین فرقی نمیکند شما در سفر و یا در بیابان باشید ، یا در یک کشور خارجی. به راحتی میتوانید امور بانکی خود را از طریق این سامانه انجام دهید و یا مثلا کارت شارژ خریداری کنید .

8)      کسب امتیاز برای استفاده از سیستم و امکان تبدیل امتیازات به وجه نقد:

استفاده از خدمات این سامانه، باعث ثبت امتیاز برای کاربر می‌شود. خرید شارژ: 10 امتیاز و پرداخت قبوض: 7 امتیاز دارد. هر 1 امتیاز کسب شده در این سامانه معادل 10 ریال می‌باشد. برای نمونه: اگر شما در یک روز 5 عدد شارژ از طریق این سامانه خریداری کنید، 50 امتیاز معادل 500 ریال کسب می‌کنید که بعد میتوانید با ورود به بخش امتیازات و درج کد شباب حساب خود ، امتیاز خود را به وجه نقد تبدیل کنید .

9)      امکان دریافت شارژ تلفن همراه برای گوشی خود و یا تلفن همراه دوستانتان:

با استفاده از این سامانه علاوه بر اینکه میتوانید برای سیم کارت اعتباری خودتان ، شارژ خریداری کنید میتوانید برای شماره تلفن دوستانتان نیز کارت شارژ خریداری کنید .

10)  امکان شارژ مستقیم تلفن همراه :

هنگام خرید کارت شارژ می توانید به جای انتخاب دریافت کد کارت شارژ ، گزینه‌ی شارژ مستقیم را انتخاب کنید ، بدین صورت بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ سیم کارت شما و یا سیم کارت دوستتان شارژ خواهد شد و پیامکی نیز شما را از انجام شارژ مستقیم و مبلغ شارژ مطلع میکند .

11)  امکان گرفتن شارژ تلفن همراه به مبلغ دلخواه :

شما حتی میتوانید مبلغ شارژی که برای سیم کارت خود یا دوستانتان خریداری میکنید مبالغ متفاوتی با کارت های شارژ موجود در بازار باشد . به طور مثال شما میتوانید کارت شارژ 500 تومانی و یا مثلا 1250 تومانی خریداری کنیدکافی است مبلغ دلخواه خود را هنگام خرید شارژ درج کنید.

12)  امکان پرداخت قبوض تلفن همراه بدون نیاز به وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت:

بر خلاف روشهای دیگر پرداخت قبوض ، نیازی نیست تا شناسه پرداخت و شناسه قبض تلفن همراه خود را وارد کنید . تنها کافی است شماره تلفن همراه خود و یا دوستان‌تان را وارد کنید تا به صورت هوشمند مبلغ قبض موبایل به شما نمایش داده شود و مراحل پرداخت را ادامه کنید .

13)  امکان شارژ اینترنت وایمکس:

به راحتی و با استفاده از این سامانه می‌توانید حساب وایمکس ایرانسل یا مبین نت خود را شارژ کنید .

14)  امکان پرداخت مبلغ دلخواه به عنوان نیکوکاری:

با استفاده از این امکان به راحتی میتوانید مبلغ دلخواه خود را به یکی از سازمان‌های خیریه طرف قرارداد با این سرویس اهدا کنید . مثلا میتوانید مبلغ مورد نظر خود را به موسسه محک کمک کنید.

15)  شانس استفاده از جایزه ویژه آسان پرداخت:

با ثبت نام در جشنواره آسان پرداخت و استفاده از خدمات رایگان این سامانه ، شانس خود را برای دریافت جایزه ویژه آسان پرداخت (یک دستگاهI Pad ) امتحان کنید.

.: Weblog Themes By SlideTheme :.